درباره پرتکس اویل

روغن موتور پرتکس با مشارکت یک شرکت ایرانی با سابقه و مدرن در منطقه آذربایجان شرقی با نام شرکت روغن موتور توان ساز و شرکت کوزمو موتور اویل  (Cosmo motor oil) که یک شرکت تجاری و سرمایه گذار در صنعت روغن و مصنوعات مربوطه آن از کشور ترکیه می باشد بصورت ) (JOINT  VENTURE تشکیل و همکاری خود را شروع نمودند.

 

این گروه تجاری با مشارکت و بهره گیری از فرمولاسیون پیشرفته شرکت تولید روغن موتور آلمانی با افتخار رسالت خود را در تهیه، تولید و توزیع محصول با کیفیت از منابع قابل اطمینان و خدمات با کیفیت قرار داده است.

 

این گروه تجاری، صداقت در تعهدات و حفظ حد اکثری کیفیت را رمز ماندگاری برند (PERTEKS ) می دانند.

صادرات محصولی با کیفیت جهانی

 

امروزه این گروه تجاری موفق، محصولی با کیفیت جهانی با گرید A  را در طی بیش از پنج سال تجربه صادرات در بازارهای جهانی و حضور موفق در بازار های اروپا، آسیا و آفریقا و حتی کشور ترکیه در جهت توسعه هر چه بیشتر فعالیتهای خود تلاش نموده و برای کشور عزیزمان ایران نیز کارآفرینی، اشتعال و ارز آوری داشته است.

 

این گروه تجاری، محصولات مورد نیاز صادراتی خود را با تامین مواد اولیه مرغوب و تراز اول، از جمله روغن پایه از کشورهای مالزی و ترکمستان و کره جنوبی با پایه گروه II و III  و مکمل ها و بهبود دهنده های کیفی Additive) (  را نیز از تولید کننده های مطرح جهانی از کشور های انگلستان و ایتالیا و برخی کشور های اروپایی دیگر تهیه و با فرمولاسیون پیشرفته شرکت معتبر آلمانی و متناسب با شرایط خاص آب و هوایی ایران فرموله و با نظارت کامل متخصصین خبره خود از کشور آلمان در ایران عزیزمان تولید، بسته بندی و به بازار های جهانی عرضه نماید.

حضوری موفق در بازار ایران

 

پس از چند سال تجربه موفق و بازخورد بسیار خوب از مصرف کنندگان و توزیع کنندگان با توافق شرکای تجاری، تصمیم به حضور در بازار ایران و خدمت رسانی به مصرف کنندگان خوب و فهیم ایرانی گرفته شد.

 

ایرانیان، لایق بهره گیری از کالایی با کیفیت در سطح جهانی هستند همانطور که برند های دیگری نیز از آلمان و فرانسه در بازار ایران مورد استقبال و اعتماد مصرف کنندگان قرار گرفته اند ما نیز امیدواریم با ارایه کیفیت و خدمات خوب مورد عنایت و توجه و اطمینان مصرف کننده خوب ایرانی قرار گیریم چون به محصول خود اعتماد و اعتقاد داریم.

 

با توجه به سرعت رشد خودرو های تراز اول و با کیفیت ( تولید داخل و خودرو های وارداتی ) در ایران و هزینه های بالای نگهداری آنها، روغن موتور به عنوان یکی از مهمترین عناصر مصرفی نقش بسزایی در سلامت و امنیت موتور خودرو دارد.

 

درباره روغن موتور پرتکس

عامل نرمی و کم صدایی در اتومبیل

روغن موتور پرتکس با توجه به کیفیت ویژه و فرمولاسیون خود می تواند علاوه بر نرمی و کم صدایی، بواسطه روانکاری دقیق کلیه قطعات و سطوح داخلی موتور باعث بالا رفتن توان موتور گردد.

قیمت مناسب

روغن موتور پرتکس با قیمت مناسب می تواند سهمی قابل توجه در صرفه جویی بلند مدت در اقتصاد خانواده، سلامت و طول عمر  موتور خودرو با پیمایش بیشتر و کاهش هزینه های جانبی آن داشته باشد.

کاهش مصرف سوخت

این محصول فوق العاده با خاصیت پاک کنندگی خود و جمع آوری دوده ناشی از احتراق و حل نمودن آن در خود، باعث جلوگیری از تشکیل رسوبات ناشی از آن، و تمیزی قطعات داخلی موتور و کارایی و عملکرد بالای موتور، کاهش مصرف سوخت و همچنین کاهش اثرات زیست محیطی می گردد.

بسته بندی های زیبا و مقاوم

روغن موتور پرتکس با بسته بندی های زیبا و مقاوم و با رنگهای چشم نواز با وزنهای  1، 4، 4.5، 5، 20، و 208 لیتری برای خودرو های بنزینی و دیزلی تهیه و عرضه می گردد.

روغن موتور پرتکس در سطوح کیفی SG، SJ، SL، SM،  و در آینده نزدیک سطح کیفی SN  “فول سنتتیک” مولتی گرید،  20W-50  , 10W-40  و سایر گرید های مورد نیاز بازار فرموله، فرایند و عرضه شده است.

روغن های دیزلی

روغنهای دیزلی نیز با بسته بندی سطلی بسیار زیبا و مقاوم 20 لیتری با گرید های CH4/SL، CI4/SL  در گرید های  متناسب با نیاز خودرو های جدید کشور فرموله و به بازار عرضه گردیده است.

روغن دنده

روغن دنده/ واسکازین نیز با سطح کیفی GL5 در اوزان 1 و 20 لیتری در گرید های 80W-90 –  85W-140 – 85W-90 در فاز نخست فرموله و با افتخار به مصرف کنندگان معرفی شده است.

معرفی مدیران پرتکس اویل

photo_2018-04-03_15-19-35

دکتر سید سروش دزفولی

مدیر بازاریابی و فروش